Elfelejtett jelszó?
Új felhasználó?

SZEBESZ

A SZEBESZ (Szenvedélybetegeket Segítő Szolgálat) és a Balatonboglári Evangélikus Gyülekezet közös szolgálatának tekinti a szenvedélybetegségben szenvedők segítését, támogatását. A lelkipásztori munka mellett, szakszerű tanácsadással várunk minden érintettet a fogadóóráinkra.

MINDEN SZERDÁN 13-15 ÓRÁIG FOGADÓÓRÁT TARTUNK BALATONBOGLÁRON AZ EVANGÉLIKUS TEMPLOMBAN (Hétház u. 17.)

Bővebb felvilágosítás és segítségnyújtás: +3620/8247791 (Balog Albert)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Az Anonim Alkoholisták olyan férfiak és nők közössége, akik megosztják egymással tapasztalataikat,
erejüket és reményüket azért, hogy megoldhassák közös problémájukat
és segíthessenek másoknak felépülni az alkoholizmusból.

A tagság egyetlen feltétele az ivással való felhagyás vágya.

Az AA tagság nem jár illetékkel vagy díjjal, mi önellátóak vagyunk saját hozzájárulásainkból.

Az AA nem szövetkezik semmiféle szektával, felekezettel, politikai irányzattal, szervezettel vagy intézménnyel;
nem kíván semmiféle vitába bocsátkozni, nem támogat és nem ellenez semmilyen ügyet.

Elsődleges célunk józannak maradni, és segíteni más alkoholisták józanodását.

Információ alkalmainkról: +3620/8247791

2011-től hetente biztosítunk ügyeleti időt Balatonbogláron a Lelkészi Hivatalban (Hétház u. 17., Evangélikus Templom) és Somogyvámoson (Fő u. az Evangélikus Parókia).

Dokumentummal kapcsolatos tevékenységek