Az egyházfenntartás összege Balatonbogláron a nyugdíjasoknak 6000 Ft, dolgozóknak 10.000 Ft egy évre.

Szórványgyülekezeteinkben, ehhez képest lehet eltérés. Kérjük, hogy forduljanak bizalommal a gyülekezetek gondnokaihoz vagy a lelkészekhez, akik bővebb információt tudnak adni.

Köszönjük az eddigi befizetéseket, és szeretettel kérjük, hogy ebben az évben is támogassák egyházközségünk működését.

Befizetéseiket megtehetik közvetlenül a gyülekezet számlájára utalva vagy sárga postai csekken is, melyen nemcsak az egyházfenntartást, de adományaikat is elküldhetik.

Kérjük, hogy a közleményben minden esetben tüntessék fel a befizetés célját. Csekkek megtalálhatók a templomainkban, illetve kérésre szívesen postázunk is.