{gallery}hirek/2016,height=150,iptc=1,limit=0,limit_quantity=4,ratio=1,ratio_image=1,salign=left,scaption=Kép címe,single=mezes.jpg,single_gallery=0,thumbs=0,{/gallery}Az idei esztendőben a tavalyihoz hasonló pályázatot ír ki gyülekezetünk „Boglár, te édes” címmel, csoportoknak és egyéni indulóknak. A pályázat célja, hogy Balatonboglár jellegzetességei: épületek, panoráma, stb. mézeskalácsból, térben kerüljenek megformálásra. Várjuk iskolás osztályok, óvodák, közösségek, baráti körök, munkatársak, vagy egyének munkáját.
A versenyen az első három helyezettet díjazzuk.
1. hely: 30 000 Ft.
2. hely: 20 000 Ft.
3. hely: 10 000 Ft.
Nevezés: 2016. november 25-éig az This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címen. A térbeli alkotásokat december 3-án délig várjuk az evangélikus templomba.

A kiállítás megnyitója és díjátadás: Advent második vasárnapján december 4-én, 16 órakor lesz a templomunkban.